Samsung, Galaxy C5 Pro ve Galaxy C7 Pro Ocak 2017’de Geliyor!

0
2331
galaxy-c7-pro

Weibo üzerinden paylaşılan güvenilir bir yazara göre, Galaxy C5 Pro (SM-C5010) ve Galax C7 Pro (SM-C7010) modellerinin bu ay raflarda yer alması beklenirken bu süre Ocak 2017‘ye kadar uzadı.

Her iki cihazında test edilmek için Hindistan’a getirildiğini biliyoruz ve bu tarihten sonra AnTuTu gibi veritabanlarında yer aldığını da gördük. Cihazların özelliklerini hatırlayacak olursak Galaxy C5 Pro, Snapdragon 625 işlemci kullanıyor ve 3 GB RAM‘e sahip. Ancak Galaxy C5 Pro için bilinen teknik özellikler bunlar ile sınırlı.

Neyse ki Galaxy C7 Pro‘nun teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgiye sahibiyiz. Geekbench testinde ortaya çıkan özelliklere göre Galaxy C7 Pro, 5.7 inçlik Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip. İşlemci olarak ise Galaxy C5 Pro’da olduğu gibi Snapdragon 625 işlemci kullanılmış. Performans ayrıca 4 GB RAM ile de desteklenmiş. Cihazın bataryasını çıkarılabilir değil. Kamerasına bakacak olursak da 16 MP çözünürlükte hem ön hem arka kamera yer alan akıllı telefonda oldukça iyi fotoğraflar çekmek mümkün olacak.

Galaxy C serisinin yeni yakışıklılarını bekleyenler maalesef 1 ay daha beklemek zorunda kalacak. Ancak çıkan özelliklere baktığımız zaman bu beklemeye değecek türden diyebiliriz.

Yorum Yapın, Değer Katın: