Samsung Galaxy C7 Pro İçin Görseller ve Teknik Özellikler Belli Oldu!

0
378
galaxy-c7-pro-kapak

Bir kaç ay önce Samsung‘un Galaxy C5 Pro ve Galaxy C7 Pro‘nun yeni sürümleri üzerinde çalıştığını belirtmiştik ve o tarihten beri her iki cihaz içinde bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı ancak her iki telefon için de göz doldurucu bilgiler ortaya çıkmamıştı. Bugün itibari ile en azından Galaxy C7 Pro için işler değişiyor. Çin kaynaklı güvenilir bir internet sitesi üzerinden Galaxy C7 Pro’nun görselleri ve teknik özellikleri yayınlandı.

galaxy-c7-pro

Tasarım konusunda bizi şaşırtmayan Samsung, Galaxy C7 Pro, Galaxy C9’a benzer bir tasarım ile karşımıza çıktı. Muhtemelen Galaxy C5 Pro’da aynı tasarıma sahip olacak.

Özelliklerine bakacak olursak, 5.7 inçlik Full HD bir ekrana sahip olan telefonda 2.2 GHz hızında çalışan Snapdragon 625 işlemci kullanılmış. Performans ayrıca 4GB RAM ile de desteklenmiş. Hatırlarsanız Samsung, Galaxy C9 Pro’da 6GB RAM kullanmıştı. 32 GB ve 64 GB depolama seçenekleri bulunan telefonun 3,300 mAh kapasiteli bir bataryası bulunuyor.

gaalxy-c7-pro-1

Hem ön hem arka kamerası 16 MP çözünürlükte olan telefonun, 7.00 mm kalınlığında ve 170 gram ağırlığında olacağı sızan özellikler arasında. Ayrıca işletim sistemi olarak kutusundan Android 6.0.1 ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Henüz ne zaman piyasaya sürüleceğine dair tam bir bilgi olmasa da Samsung, çok geciktirmeden bu seriyi kullanıcılar ile buluşturacaktır. Muhtemelen de Şubat’ta yapılacak olan Dünya Mobil Kongresi yapılmadan bu telefonları resmi olarak tanıtacaktır.

Yorum Yapın, Değer Katın: