Samsung Galaxy J7 Kullanıcıları İçin Sevindirici Haber Geldi!

0
897
samsung-galaxy-j7

Halen birçok kullanıcı telefonlarına Android Nougat güncellemesi gelmesini dört gözle bekliyor. Bu kullanıcılar arasında yer alan Galaxy J7 (2015) kullanıcıları için sevindirici haber bugün geldi.

Samsung tarafından yayınlanan Android Nougat alacak cihazlar tablosunda, 2015 yılında üretilen Galaxy J7 yer almıyordu. Bu durumdan dolayı birçok kullanıcı hayal kırıklığına uğramıştı.

Bugün ortaya çıkan detaylara göre Samsung, 2015 yılında üretilen Galaxy J7 için yeni bir Wi-Fi sertifikası aldı. SM-J701M model numarasına sahip olan Samsung Galaxy J7 için Android Nougat güncellemesinin geleceği bu şekilde kesinleşmiş oldu.

galaxy-j7-wi-fi-certified

Kısa bir süre içerisinde gelmesi beklenen güncelleme ile Android Nougat yeniliklerinin tümüne Galaxy J7 kullanıcıları da sahip olacak. Samsung tarafından yapılacak olan resmi açıklamanın ardından güncelleme detayları belli olacaktır.

Ancak üzülerek belirtmeliyiz ki Galaxy J7 (2015) serisi telefonlar için bu güncelleme son büyük güncelleme olacak. Eğer Android deneyimini tümü ile yaşamak istiyorsanız ve en güncel Android sürümünü kullanmak istiyorsanız, yeni bir telefon arayışına girmenin tam zamanı diyebiliriz.

Yorum Yapın, Değer Katın: