Samsung Galaxy S 7 ile Android 7.0 Karşılaştırması Yaptık

0
135
android-nougat

Samsung Galaxy S7 İçin Hazırlanan Android 7,0 Nasıl?

Bilindiği gibi Samsung ve Android güncellemeleri çoğu zaman sorunlu olabiliyor (ilk yayımlandığı zaman). Bazı uyuşmazlıklar ya da ortaya çıkarılan çalışmalar sonucu, çeşitli düzenlemeler ya da revizeler gerekebiliyor. Böyle durumlar için, farklı kampanyalar ya da düzenlemeler ön plana çıkıyor. Biz de bu yazı ile birlikte, sizlere Android 7,0 işletim sisteminde Galaxy S7’nin durumunu anlatmak istedik. Yani bir nevi karşılaştırma yaptık. Hazırsanız başlayalım!

Menülerinde ve renk ayarlarında pek bir değişiklik yok. Galaxy S7 için sunulan Android 7 Nougat işletim sisteminde, görsel olarak pek bir değişiklik görülmüyor. Daha çok performans üzerine çalışılan bu işletim sisteminde, görsel olarak değişen detay çok az olmuş. Örneğin menüler arası geçişler ve tek pencere üzerinden aynı anda birkaç uygulamanın kullanılabiliyor olması gibi seçenekler dışında, görsel olarak beklentinizi yükseltmeseniz daha iyi olacak.

 

Alışkanlıkları bozmak istememiş Google ve daha çok performansa ve şarj sorunlarına odaklanmış bu işletim sisteminde. Uyku modunun da olduğu söyleniyor ama bu konuda sonuçları ortaya çıkaran Koreli şirket, gece modunun da aktif beklentileri pek karşılamadığını yazmış. Tabi biz bu konuda bütün yorumları siz değerli okurlarımızdan almak istiyoruz. Şayet size Android 7,0 güncellemesi geldiyse, Samsung Galaxy S7 için gelen güncellemeden memnun musunuz? Beklentilerinize değdi mi? Ya da neler değmedi? Bu konu ile ilgili yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz değerli arkadaşlar.

Yorum Yapın, Değer Katın: