Samsung Galaxy S6’nın Patladığı İddia Ediliyor!

1
97
galaxy-s6-patlama

Galaxy Note 7 ile 2016’da gündemden düşmeyen Samsung’un başı bu sefer Galaxy S6 ile ağrıyacak gibi duruyor. Çünkü iddialar doğruysa Galaxy S6’larda da patlamalar yaşandığı gerçeği söz konusu.

İngiltere’de yaşayan Victoria Leeds adlı Galaxy S6 kullanıcısı, akıllı telefonun patladığını iddia ediyor. Üstelik patlama yüzünden az kalsın 6 aylık bebekte ağır yaralanıyordu. Bebeğinin odasında ufak çaplı bir patlama sesi duyduğunu belirten Victoria, patlama sesi duyması üzerine altı aylık bebeğinin odasına gittiğini ve karşılaştığı manzara karşısında adeta şok geçirdiğini söylüyor.

galaxy-s6-patlamasi

Odada, komidinin üzerine bıraktığı Galaxy S6’nın durduk yere alev aldığını söyleyen anne, akıllı telefonun adeta havai fişek gibi etrafa kıvılcımlar sıçrattığı ve erken müdehalesi sayesinde bebeğinin yara almadan kurtulduğunu belirtiyor.

Yaşanan olayın ardından Samsung ile iletişim kuran Victoria, yetkililerin yeni bir Galaxy S6 ile cihazını değiştireceklerini söylüyor. Samsung yetkilileri de konunun gündeme gelmesi sonrası bir açıklama yaparak, Galaxy S6’da hiçbir sıkıntının olmadığını söylediler.

Galaxy Note 7’den sonra Galaxy S6 modelinin patlama haberleri ile gündeme gelmeye başlamasıyla Samsung’un yakın zamanda resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: