Samsung Galaxy S8 Özellikleri ile Göz Dolduracak! İşte Galaxy S8’in Muhtemel Özellikleri

0
538
samsung-galaxy-note-7

Yeni nesil Galaxy serisine her geçen gün yaklaşıyoruz. Samsung’un 2017 yılında Galaxy S8’i tanıtması bekleniyor. Şirketin mevcut Galaxy S7’ye göre büyük yenilikleri sunmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun en büyük sebebi ise şüphesiz Note 7 vakası. Müşterilerine karşı güveni zedelenen firmanın Galaxy S8 ile yaraları sarması öngörülüyor.

Galaxy S8’in için tasarımsal anlamda henüz gelen büyük bir sızıntı yok ki Samsung’un sızıntılara karşı ciddi önlemler aldığı bilinen bir gerçek. Kamera konusunda ise son sızıntılar arka kameranın çift lensli olacağını gösteriyor. Elbetteki kamera çözünürlüğünde büyük değişikliklerin böylece önü açılmış olacak. Ön kameranın ise hem çözünürlük hem de oto fokus özelliği ile desteklenmesi bekleniyor.

Yerleşik depolama kapasitesinin başlangıç seviyesi olacak 64GB olacağı gelen bilgiler arasında. Bu şekilde 64 GB, 128 GB ve 256 GB olmak üzere üç tipte yerleşik depolama kapasitesine sahip bir Galaxy serisini görebiliriz.

Performans yönünden ise Galaxy S8’in 6GB RAM ile desteklenmesi, Qualcomm Snapdragon 830 veya 835 çip ile kendini bulması bekleniyor.

Elbetteki sızıntılar bunlarla sınırlı değil. Pek çok sızıntı mevcut ancak güvenilir kaynaklardan derlenen sızıntılar bu şekilde. Galaxy S8 için gelen her yeni bilgiyi sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yorum Yapın, Değer Katın: