Samsung Galaxy S8 Sızıntıları Çıkmaya Devam Ediyor!

0
169
galaxy-s8

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S8 belki de bu senenin en çok merak edilen telefonu. Tabi ki Nokia Reis‘in modellerini de unutmamak gerek 🙂 Galaxy S8’in aslında bu kadar çok merak ediliyor olması Galaxy Note 7‘de yaşanan fiyasko sonrası Samsung’un harika bir telefon ile kullanıcıların karşısına çıkacağı beklentisi.

Tasarım konusunda halen farklılıklar olsa da Galaxy S8’in tasarımı konusunda fikir sahibi olduk diyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde UAG şirketi Galaxy S8’in teknik özellikleri ile ilgili bir iddiada bulunmuştu. Bu iddiaya göre Galaxy S8, Galaxy Note 7’de olduğu gibi iris tarayıcısına sahip olacağı yönündeydi.

uag

UAG şirketinni son iddiasına göre Galaxy 8’de “home” tuşunun kalkacağı yönde oldu. Parmak izi tarayıcısının telefonun arka kısmında yer alacağı yönünde. Bu konuda daha önce de görseller çıktı ancak Samsung tarafından yapılan bir teyit henüz bulunmuyor.

 

 

Samsung Galaxy S8 bildiğiniz üzere Snapdragon 835 işlemcisi ile piyasaya sunulacak olan ilk akıllı telefon olacak.

uag-2

Galaxy S8’in diğer özelliklerini hatırlayacak olursak; 5.8 inçlik çift tarafı eğimli ekranı bulunan telefonda Snapdragon 835 işlemci kullanılacak ve performans 4 GB ya da 6 GB RAM ile desteklenecek. 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri bulunacak telefonunu 890 dolar civarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yorum Yapın, Değer Katın: