Samsung, Galaxy S8 Sızıntılarının Önüne Geçmek İstiyor

0
61
galaxy-s8

Son yıllarda akıllı telefonlarının sızıntıları öyle bir boyuta ulaştı ki lansmanlar artık formaliteden öteye geçmiyor. Bu durum hem kullanıcıların heyecanını kaçırıyor hem de firmalar rakiplerinden gelen sızıntıları göre önlem alıyor. Galaxy Note 7 ile oldukça büyük sıkıntılar yaşayan Samsung, Galaxy S8 ile ilgili sızıntıların önüne geçmek için önlemler almaya başladı.

Çıkan haberlere göre Samsung, çalışanlarına ve şirket ortaklarına gönderdiği mailde bu konu hakkında dikkatli olmalarını ve herkesin kendi çalışanlarını uyarmasını rica etti. Her ne kadar Samsung bu konu hakkında dikkatli davranmaya çalışsa da şimdiden bazı sızıntılar ortaya çıktı. Bu sızıntılara göre Galaxy S8‘de 4K ekran, çift kamera ve işlemci olarak da Snapdragon 830 kullanılacak. 

Tasarım konusunda henüz netleşmiş birşey yok ancak Samsung, Şubat ayında tanıtılması beklenen Galaxy S8’in sızıntılarının önüne geçebilecek mi bunu zaman gösterecek. Ancak biz bu konunun takipçisiyiz çıkan sızıntıları en kısa sürede sizinle paylaşacağız. Siz hiç merak etmeyin 🙂 

Yorum Yapın, Değer Katın: