Samsung Galaxy S8 Tüm İhtişamıyla Sızdırılmaya Devam Ediyor!

1
315
Galaxy_S8

Samsung’un yaklaşmakta olan yeni amiral gemisi akıllı telefonunun basına yansıyan en somut görüntüsü bugün sızdırıldıktan sonra, Galaxy S8‘e ait yeni görüntüler bir kez daha sızdırıldı. Bu seferki sızıntıda Galaxy S8 tüm hatları ile görülebiliyor. Cihazın siyah renkli hali BGR tarafından elde edildi ve bu görüntülerdeki cihazın da geçmişte gördüğümüz diğer sızıntılara benzer olduğunu belirtelim.

Galaxy S8’in ön tarafında özellikle köşelerinin kavisli olduğunu ve genel anlamda ekranının kavisli bir yapıya sahip olduğu görüntülerden net bir şekilde görülebilir. Ana ekran düğmesinin ve diğer yardımcı düğmelerin sanallaştırıldığı ve ekranın en alt kısmında konumlandırıldığı görülüyor.

Güç / kilitleme düğmesi cihazın sağ tarafında konumlandırılırken, ses ve yeni sanal asistan Bixby’nin düğmelerinin ise cihazın sol tarafından yer alıyor.

Galaxy S8’de 3.5mm kulaklık girişinin yer alıp almayacağı merak konusuydu. Sızdırılan bu görüntülerde Galaxy S8’de standart kulaklık girişinin yer aldığı görülüyor. Ayrıca USB-C bağlantı noktası, mikrofon ve hoparlör cihazın alt kısmında konumlandırılmış. SIM kart yuvasının ise cihazın üst kısmında konumlandırıldığını belirtelim.

Cihazın arka tarafının gösterildiği bir görüntü ise ne yazık ki yok.

Samsung-Galaxy-S8-5 Samsung-Galaxy-S8-4 Samsung-Galaxy-S8-3 Samsung-Galaxy-S8-2 Samsung-Galaxy-S8

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: