Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus İçin Orjinal Kılıflar Sızdırıldı!

3
240
galaxy-s8-kapak

Samsung‘un önümüzdeki birkaç ay içinde tanıtımını yapacağı Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘a ait yüksek ihtimal ile orjinal olan iki kılıf ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Samsung, bu yıl Mobil Dünya Kongresi‘nde sadece Galaxy Tab S3‘ün tanıtımını yapacak. Yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın tanıtımını ise New York‘ta düzenleyeceği özel bir etkinlikte yapacak.
galaxy-s8-kilifBu zamana kadar çıkan sızıntılar ile telefonların tasarım detayları tamamen ortaya çıkmıştı. Yeni çıkan sızıntıda yer alan görüntülere baktığımızda ise kameranın konumlandırılması gibi tasarım detayları hakkında bize bilgi veriyor.

galaxy-s8-kilif-2

Ayrıca görsellere baktığımızda, parmak izi okuyucusunun ve flaşın kameranın yanında konumlandırıldığını görebiliyoruz. Daha önce çıkan söylentilere göre flaşın kameranın üst kısmında yer alacağı yönündeydi. Kısaca son çıkan sızıntılar ve ortaya çıkan kılıflar karşılaştırıldığında, hem telefonun tasarımı hem kılıf tasarımı paralellik gösteriyor. Ayrıca kılıfların ön tarafından baktığımızda telefonların edge ekran teknolojisi ile geleceğini söyleyebiliriz.

Kılıflara baktığımızda, yan taraflarının diğer alt ve üste göre uzun tutulmuş olmasının sebebi ede paneli koruma isteği olarak yorumlayabiliriz.

3 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: