Samsung, Galaxy S8’de Beast(Canavar) Modunu Sunabilir!

0
117
galaxy-s8

Samsung, Avrupa’da “Beast Mode” adı altında bir terimi markası için açtı ve bunun yaklaşan amiral gemisi Galaxy S8 için sunulacak bir özellik olduğu konuşulmaya başlandı. Şimdilik net bir bilgi olmasa da bu özelliğin telefon performansını arttırmak üzerine olduğu tahminler arasında yerini alıyor.

Kısa bir süre önce Galaxy S7‘ler için devam Nougat beta aşamasında oyun performanslarını etkileyen bazı özelliklerin yer aldığını gördük. Muhtemelen Beast yani canavar modu da ihtiyaç duyulan performansın sağlanması için kullanılacak bir güç modu olacak.

Galaxy S8’de Snapdragon 835 ve henüz tam adı bilinmeyen ve özellikle Hindistan piyasasına sürülecek Exynos yonga setleri yer alacak. Her iki yonga seti de performans ödün vermeyecek şekilde 10nm mimarisi kullanılarak üretilecek.

Söylentilere bakacak olursak Galaxy S8, 6 GB veya 8 GB RAM ile gelecek. İlk başlarda optik parmak izi sensörü kullanılacağı söylense de muhtemelen parmak izi tarayıcısı Google Pixel telefonlarda olduğu gibi arka tarafta yer alacak ve Samsung bu adımı ile radikal bir karara imza atmış olacak. Galaxy S8, Nisan ayında New York City‘de düzenlenecek bir etkinlik ile kullanıcılara tanıtılacak.

Yorum Yapın, Değer Katın: