Samsung Game Launcher’a Güncelleme Geldi!

0
232
game-launcher

Samsung tarafından tasarlanan ve mobil cihazlarınızda yüklü oyunlar için adeta bir kontrol merkezi ve performans arttırmaya yönelik olarak çalışan Game Launcher‘a Galaxy S7 kullanıcıları için Discovery özelliği eklendi ve programa yeni bir arayüz de eklendi

Samsung Game Launcher nedir?

game-tools-tanitimi

Bilmeyenler için Game Launcher’i anlatalım. Game Launcher’i Galaxy Apps’i kullanarak telefonunuza indirdiğiniz zaman, önce Game Tools kurulumu yapılması isteniyor daha sonra Game Launcher telefonunuzda ayrı bir klasör oluşturuyor ve uygulama kendiliğinden otomatik olarak yüklü olan tüm oyunları tek bir klasörde topluyor.

Bu uygulama ile oyuna başlamadan önce isterseniz tüm oyunları sessize alabiliyor, güç tasarrufu açabiliyorsunuz. Oyun için de ise siz oynarken isterseniz video çekebiliyor, ekran görüntüsü alabiliyor ya da kilit tuşu gibi kısımları kilitleyebiliyorsunuz.
game-tools-ozelliklerYeni gelen Discovery güncellemesi yani keşfet özelliği ile Game Launcher sizin tercihlerinize göre oyun tavsiyelerinde bulunabiliyor. Gelen güncelleme ile birlikte ayrıca yeni eklenen günlük özelliği, oyunlarda geçirdiğiniz süre ve puanlarınız kayıt altına alınabiliyor. Arayüze de gelen güncelleme ile yazılar daha bir okunaklı hale geldi.

clash-of-clans-ekran-goruntusu

Şu anda Game Launcher uygulamasını Galaxy S7 serisi, Galaxy Note 5, Galaxy A8 ve Galaxy C serisi telefonların içinde mevcut olarak geliyor. Daha önceki modeller olan Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge Plus kullanıcıları da isteye bağlı olarak uygulamayı Galaxy Apps mağazasından indirebilirler.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: