Samsung Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

0
275
samsung-fuar-goruntu

Samsung, telefon tablet cihazları için kullanıcılarına 2 yıllık bir garanti hizmeti vermektedir. 2 yıldan sonra ise Samsung, yetkili servislerinde ücretli olarak işlem yaptırabilmektesiniz.

Arızalanmış ve Samsung Yetkili Servisi’ne teslim ettiğiniz garanti kapsamındaki cihazlar, 20 iş günü içerisinde tamir edilip size geri verilmesi gerekir. Bu 20 iş günlük sürenin dolması durumunda ise kullanıcılar, cihazlarının kullanılmamış başka bir cihaz ile değişimini talep etme hakları vardır.

samsung-size-nasil-yardimci-olabiliriz

Samsung Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kullanmakta olduğunuz Samsung cihazının garanti kapsamında olup olmadığını öğrenmek için telefonunuzun ya da tabletinizin imei numarasını Samsung Yetkili Servisi‘nin telefon numarasını arayarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Diğer bir yandan Genpa gibi alternatif olarak kullanılabilecek yetkili servisleri arayarak da sorgulayabilirsiniz.

Samsung Cihaz İmei Sorgulama Nasıl Yapılır?

Telefonunuzun imei numarasını öğrenmek için telefonunuzun arama bölümüne *#06# tuşlayabilir ya da www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama adresinden telefonunuza ait imei numarasını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Samsung Yetkili Servis Müşteri Numarası : 444 77 11

samsung-musteri-hizmetleri-numarasi

Yorum Yapın, Değer Katın: