Samsung Gear 360 Yenileniyor!

0
86
gear-360-round

Samsung‘un 360 derece video kayıt yapabilme özelliğine sahip sanal gerçeklik kamerası birçok teknoloji sever tarafından oldukça beğeni ile kullanıyor.

Samsung’un Gear 360‘ı piyasaya sürmesinin üzerinden yalnızca birkaç ay geçmesine rağmen Güney Koreli teknoloji devi, sanal gerçeklik kamerasının yeni bir versiyonu olan Gear 360 Round ismini verdiği yeni kamerasını tanıtmaya hazırlanıyor.

RM-R260 modeli numarası ile piyasada yer alacak olan kamera hakkında teknik olarak çok da detay yer almıyor. Ancak isminin Round olması, yeni Gear 360’ın daha kompakt ve oval hatlara sahip olacağı konusunda bizlere ipucu veriyor diyebiliriz.

gear-360

Gear 360 Round’un 1-6 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan IFA 2017 etkinliğinde tanıtılması muhtemel diyebiliriz. Ancak küçük bir ihtimal de olsa ürünün tanıtımı 2018 yılına ertelenebilir. Bu konu hakkında kesinleşmiş bir bilgi ne yazık ki bulunmuyor.

Diğer bir yandan Samsung, IFA 2017’de yeni akıllı saatini ve Gear Fit 2 Pro olarak anlandırılan sporcular için özel olarak tasarlanmış akıllı saatini de tanıtabilir.

Yorum Yapın, Değer Katın: