Samsung Gear S2 Güncellemesinde Hatalar

0
100
samsung-gear-s2

Kısa bir süre önce Samsung tarafından Gear S2 akıllı saatlerdeki Gear Yöneticisi uygulaması için sunulan güncelleme bir takım sorunlar ile birlikte geldi. Gear S2’nin kolayca yönetilebilmesi için var olan Gear Yöneticisi uygulamasına gelen güncellemede, yeni özellik, geliştirmeler ve hata düzeltmeleri yer alıyordu. Ancak hata düzeltmeleri için gelen güncelleme bazı hatalar ile birlikte geldi.

Samsung Gear S2 Güncellemesi ile Gelen Hatalar

Gear S2 akıllı saat için sunulan güncellemede yer alan hata çok da büyük bir hata değil ancak can sıkıcı olabiliyor. Gear Yöneticisine gelen güncellemeyi kurduktan sonra e-posta bildirimleri ile ilgili bir takım sıkıntılar meydana geliyor.

samsung-gear-s2-1

Güncellemeyi yapan kullanıcıların deneyimlerine göre, gelen e-posta bildirimlerinin önizlemelerine Gear S2 üzerinden ulaşılamadığı yönünde. Gear S2 sahipleri bu önizlemeleri görülmesine güvenlik sebebi ile izin verilmediğine dair bir uyarı ile karşılaştıklarını da belirtiyorlar. Bu güncelleme gelmeden önce ise kullanıcılar, posta kutusuna düşen e-postaların tarih,saat ve konusunu akıllı saatlerinin ekranlarında görebiliyordu.

Şuan itibari ile oldukça yaygın olan bu sorun, bazı kullanıcılar da ise farklı bir boyutta. Bazı Gear S2 kullanıcıları e-posta hesaplarından gelen bildirimleri düzgün görüntüleyebildiği ancak Exchange hesaplarında bir takım sorunlar ile karşılaştıklarını belirtiyorlar.

Henüz konu ile ilgili Samsung cephesinden resmi bir açıklama gelmese de, konu ile ilgili sıkıntıları yeni bir güncelleme ile en kısa sürede çözecektir.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: