Samsung Note 7’ler Geri Mi Dönüyor?

0
209
samsung-note-7ler-geri-mi-donuyor

Samsung Note 7’ler ile birlikte büyük bir sorun yaşamış ve bütün Note 7’leri toplatma kararı almıştı hatırlarsanız. Samsung, Galaxy Note 7 ile yaşadığı skandal sonrası büyük bir düş kırıklığı yaşamış, büyük umutlarla piyasaya sürdüğü telefonu geri toplamak zorunda kalmıştı. Yine de Samsung büyük bir risk alarak telefonu yeniden piyasaya sürebilme ihtimali var.

 

Yeni Düzenlemeler Yolda

Büyük umutlarla tanıtımı yapılan ve ön sipariş rekoru kıran Samsung Galaxy Note 7 telefonlarda yaşanan batarya sorunu sonrası tüm dünyada geri toplatılmış, Samsung yöneticileri birer birer özür dilemiş, son olarak ABD’de dünyanın önemli gazetelerine tam sayfa özür ilanı vermişlerdi. Fakat tüm bu gelişmeler Samsung’un Note 7 konusunda risk almasına engel olamayacak gibi gözüküyor. Sizce durum nasıl olacak?

Harman İçin 8 Milyon Dolar

Son olarak Harman için 8 milyar dolar ödeyeceğini açıklayan Güney Koreli teknoloji devi önümüzdeki yıl Note 7 telefonları yeniden piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung’un geri çağırdığı Note 7’leri yenileyeceği ve ardından yeniden satışa sunacağı öne sürülüyor. Merakla yeni haberleri ve sonuçları bekliyoruz değerli arkadaşlar.

Yorum Yapın, Değer Katın: