Samsung, Ücretsiz Galaxy S8 Dağıtacak!

0
119
galaxy-family

Samsung, Note 7‘de yaşadığı sıkıntıları bir nebze de olsa gidermek için Galaxy S8 hediye edecek.

Note 7’de yer alan sıkıntılar henüz çözülmüş değil. Hatta bu sıkıntıları çözmek için tüm mühendislerini bu konu üzerine yönlendirmiş durumda. Bu yüzden Galaxy S8’in tanıtımının en az 2 hafta  gecikeceğini yaptığımız haberde anlatmıştık. Ancak bir takım sıkıntılar ile karşılaşan ve belli bir süre telefonsuz kalan Galaxy Note 7 sahipleri için Samsung’dan güzel bir kıyak geliyor.

Bilindiği üzere Samsung, Note 7 değişim sürecinde geçici olarak Galaxy J, Galaxy A ve Galaxy S7 gibi modelleri kullanıcılara vermişti. Ancak yine de mağdur olanlar fazlası ile olmuştu. Samsung, tam anlamı ile bir çözüm üretime digital için para iadesi ve Galaxy S7 Edge ile değişim sürecini başlatmıştı. Tüm bunlara rağmen Samsung, hem kullanıcılarını kaybetmemek hem de tekrar güven tazelemek adına Note 7 alıp oldukça zor günler geçiren kullanıcılar için ücretsiz olarak Galaxy S8 vermesi gündemde.

Buna sebep olarak da Note 7 yerine bir önceki modeli veren Samsung, bu durumun etik olmadığı düşüncesinde. Bu sebepten dolayı Galaxy Note 7 almış kişilere Galaxy S8 hediye edecek ve yeni bir krizin önüne geçmiş olacak. Ancak para iadesi alan kullanıcılar için de bunu yapar mı bilinmez ama eğer Samsung böyle birşey yaparsa kullanıcılarına unutulmaz bir kıyak geçmiş olacak.

İlerleyen günlerde bu konu hakkında detaylı bilgiler çıkacaktır biz de sizinle paylaşacağız.

Yorum Yapın, Değer Katın: