Siyah Renge Sahip Galaxy C9 Pro Görüntüleri Ortaya Çıktı!

1
159
galaxy-c9-pro-3

Galaxy C9 Pro‘ya ait detaylar birkaç aydır ortaya çıkıyor ve çıkmaya da devam ediyor. Bu telefon Samsung‘un orta seviyeli kullanıcılar için çıkarmış olduğu en güçlü telefonlardan birisi.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy C9 Pro’nun uluslararası versiyonu olarak geçen bir model Wi-Fi sertifikasını almıştı. Yeni çıkacak olan telefonlar için Wi-Fi sertifikasını almak, telefon çıkmadan önceki son işlemlerden birisi. Bu da bize kısa bir süre içinde Galaxy C9 Pro kullanıcılar ile buluşacak.

Son çıkan görüntülere göre Galaxy C9 Pro’da Gold ve Rose Gold renklerine ek olarak Siyah bir renk seçeneği de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

galaxy-c9-pro galaxy-c9-pro-1 galaxy-c9-pro-2

galaxy-c9-pro-3

Galaxy C9 Pro’nun ortaya çıkan özelliklerini hatırlayacak olursak, telefon 6 inçlik Super AMOLED bir ekrana sahip. işlemci olarak Snapdragon 653 kullanılacak telefonun hem ön hem arka kamerası 16 Megapiksel çözünürlükte.

Çin dışında uluslararası pazara ne zaman çıkacağı bilinmeyen Galaxy C9 Pro hakkında detaylar çıkmaya devam ettikçe biz de sizler ile bu detayları paylaşacağız.

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: