Tek Android Telefondan 2 Whatsapp Kullanmak

0
265
ayni-anda-2-whatsapp-kullanmak
ayni-anda-2-whatsapp-kullanmak

Tek Telefondan 2 Farklı WhatsApp hesabı nasıl kullanılır?

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere tek telefon üzerinden 2 farklı hesap nasıl kullanılır onu anlatmak istiyoruz. Biliyorsunuz pek çok sitede, bu konuda uygulamaların kullanılabileceğinden bahsetmiş. Ama biz hiç bir uygulama kurmadan, tek telefondan 2 farklı whatsapp uygulamasını nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Misafir Yönetici Hesabı Ekleyin

Telefonunuza misafir yönetici hesabı ekleyerek, çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Bu sayede öncelikle yeni bir kullanıcı oluşturacaksınız ve bu sayede ikinci bir hesap üzerinden kurulum yapma fırsatınız çok daha kolay olacak. Bunu yaparken, ayarlardan hesaplara ulaşın ve oradan misafir oturumu aç seçeneğine tıklayın. Sonra telefonunuz hemen misafir moduna girecektir (yeniden başlamadan, doğrudan geçecektir). Bu kısım tamamen yeni bir hesap olacağı için, yeni bir kullanıcı oluşturmanız ve güncel bir mail adresi ile hesap açmanız lazım. Bunu yaparken de size dair sunulan çözümleri ön plana çıkarmanız gerekiyor. Hesabınızı oluşturduktan sonra Google Play Mağazasına da yeni bir hesap ile girmiş olacaksınız.

Uygulamayı İndirin

Ardından uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Sonra tekrar aktivasyon yapacaksınız ve ikinci whatsApp için yeni bir telefon numarası gireceksiniz. Ardından hesabınız aktifleşmiş olacak ve rahatlıkla uygulamayı kullanmaya başlayacaksınız değerli arkadaşlar. Şimdiden kolay gelsin dileklerimizi sunuyoruz.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: