Teknolojik Annelerin Bebeklerine Büyük Jest! (Android Bebek Süt Takibi)

0
76
teknolojik-annelerin-bebeklerine-buyuk-jest-android-bebek-sut-takibi

Teknoloji hayatımızın her alanında bize kolaylık sağlıyor. O yüzden onu kolaylık için kullanmak ve işimizi görmek adına ön plana çıkarmak her zaman bizi mutlu edecektir. Yani amaçtan ziyade araç olması, pek çok kişinin işine gelen kısmı. Bu yazımızda da, bu konuda bir araç olarak kullanılan ve annelerimizin işine çok yarayacak olan (özellikle yeni bebeği olan anneler) bir çalışmadan bahsetmek istiyorum.

teknolojik-annelerin-bebeklerine-buyuk-jest-android-bebek-sut-takibi

Bebeğim Yeterli Sütü İçiyor Mu?

Bu soruyu artık Android işletim sistemine sahip cihazlara sormak daha makul. Çünkü son dönemde bu soruyu soranlar cevabı daha mantıklı ve sistemli almayı tercih ediyor ve özel bir ürün çıkıyor karşımıza.

Momsense adlı aksesuar olarak tanıtılan bu ürüne baktığımız zaman, akıllı telefonlarla uyumlu bir şeklide çalıştığını görüyoruz. Akıllı telefon mağazalarından indirilecek uygulama ile pek çok konuda kolaylık sağlayabiliyoruz. Bu uygulama ile çalışan aksesuar annelere büyük bir kolaylık sağladığı için teknolojik annelerin de ilgisini çekiyor ciddi derecede. Bu ürün alıştığımız kulaklık sisteminin yanına yuvarlak bir halka ekliyor. Bu kısım bebeğin çenesine yerleştiriliyor. Telefona indirilen uygulama yardımıyla ufaklığın yutkunma sayısı baz alınarak ne kadar süt içtiği hesaplanabiliyor (ki belirli bir kullanımdan sonra çok doğru sonuçların alındığını dahi söyleyebiliriz).

Mantıklı Sonuçlar Soruları Cevaplıyor

Yukarıda anlattığımız hemen hemen bütün süreçleri akıllı telefon ekranından takip edebiliyorsunuz. Süt içimi sonrası ne kadar süt içtiğine dair bilgi akıllı telefon ekranında gösteriliyor. Ayrıca bu süreci kulaklığınızdan anne baba olarak da yutkunmalarını dinleyebiliyorsunuz. Sistem boş yutkunma ile sütle birlikte yutkunmaları ayrı ayrı ayırt ediyor diyebiliriz arkadaşlar. Yani oldukça işe yarayacak olan bu uygulamadan, teknolojik annelerinin bir an önce haberdar olması gerekiyor.

Yorum Yapın, Değer Katın: