Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Youtuber’ı “Sude”

Lösemi hastası bu genç kardeşimize çektiği videolarda destek verelim.

0
104
sude-oyuncak-koza-tv-erdem

Youtuber denildiği zaman akıllara ilk olarak oyun ve makyaj videoları çeken kullanıcılar geliyor. Tabi ki bu arkadaşlara da harcamış oldukları saatlerce emek için saygı duyuyoruz.

Ancak Youtuber’lar arasında bir kişi var ki o hepsinden çok farklı ve kıymetli bizler için. Türkiye’nin en hızlı büyüyen kanalına sahip olan Sude, “Oyuncak koza TV ERDEM” isimli Youtube kanalında harika içerikler üretiyor.

oyuncak-koza-tv-erdem

Sude, bu içerikleri üretirken harcadığı zamanın yanısıra diğer bir yandan da Kan Kanseri yani Lösemi ile mücadelesine çok güçlü bir şekilde devam ediyor. Sadece bir hafta içerisinde yaklaşık 85 bin aboneye ulaşan Sude’nin daha büyük kitlelere ulaşması, aynı hastalığa sahip diğer kardeşlerimize öncülük etmesi ve ona destek olmamız için kanalına abone olmanızı rica ediyoruz.

Bizlerin AndroidFoni ekibi olarak hiçbir zaman şu kanalı destekleyin gibi siz değerli takipçilerimizden bir isteğimiz olmadı. Ancak böylesine hassas bir konuda destek bekleyen kardeşimize, ihtiyacı olan desteği vereceğinizden eminiz. Şimdiden tüm destekleriniz için teşekkür eder, Sude’nin bir ışık olduğu bu yolda ona yardımcı olmanızı temenni ederiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: