Vestel Venus V3 5580, Teknik Özellikleri ve Fiyatı Ortaya Çıktı!

0
528
vestel-venus-kapak

Vestel, akıllı telefon piyasasına oldukça hızlı bir giriş yaptı. Son olarak da giriş seviyeli telefonlar kategorisine Vestel Venüs V3 5580 isimli, Full HD ekranlı, inceltilmiş çerçeveli yeni telefonunu ekledi.

Vestel Venus V3 5580 Teknik Özellikleri

Vestel Venus V3 5580, 5.5 inçlik Full HD çözünürlüklü bir ekrana ve 8 çekirdekli bir işlemciye sahip. Bu işlemci ise 3GB RAM ile desteklenmiş. Vestel’in dediğne göre ekran deneyimi 5 boyuta sığdırılmış ve oldukça ergonomik bir yapı elde edilmiş. Tabi ki denemeden birşey diyemeyiz.

vestel-venus

3000 mAh‘lik bir batarya sahip olan Vestel Venus V3 5580, oldukça tatmin edici bir batarya kapasitesine sahip. Ayrıca, Vestel’in yeni akıllı telefonu, FM Radyo, Kızılötesi ( her ne kadar eski bir teknoloji olsa da) gibi özellikleri barındırıyor.

 

Şaşırtıcı Kamera Performansı!

Fiyat-Performans ilişkisi içerisinde oldukça iyi teknik özelliklere sahip olan Venus V3 5580, kamera bakımından da eşdeğer fiyata sahip telefonlara fark atmış. 16 Megapiksel arka kamerası bulunan cihazın ayrıca 3 adet led flaşı bulunuyor. Diğer bir yandan kamerada, otomatik odaklama sensörü, HDR,panorama çekim ve yüz algılama teknolojisine de sahip.

vesyel-venus-2

Aşağıda yer alan tablodan cihazın ayrıntılı teknik özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Ayrıca cihazın bir de Çift Hat uyumlu bir modeli de Vestel tarafından piyasaya sürülecek.

Özellikle 40 yaş üstü uygun fiyatlı ancak güzel performanslı bir telefon arayanların tercih ettiği Vestel Venus modellerinden, son çıkan Venus V3 5580’de oldukça rağbet göreceğe benziyor.

Vestel Venus V3 5580, 899 TL‘lik fiyatı ile raflarda yerini alacak.

vestel-venus-teknik-ozellikler

Yorum Yapın, Değer Katın: