Vestel Venus Yeni Versiyonu İle Geliyor!

0
277
vestel-venus

Bu hafta sonu Barcelona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC 2017)’de Zorlu Grup’un sahip olduğu yerli markamız Vestel’de akıllı telefonu Vestel Venus ile yerini alacak.

26 Şubat tarihinde başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde ilk olarak yerli markalarımızdan General Mobile yeni bir akıllı telefon ile sahnelerde olacağını açıklamıştı. Son olarak ise diğer bir yerli markamız Vestel tarafından yapılan açıklama ile yeni bir Vestel Venus cihazın kullanıcılar ile buluşacağı açıklandı.

28 Şubat Salı günü Vestel tarafından yapılacak lansman ile Venus serisi akıllı telefon ailesine yeni bir üye daha katılacak. Vestel tarafından yapılan açıklamada farklı bir segment telefon ile mobil pazarda yerini alacaklarına dair oldu. Bu açıklamadan Vestel’in üst seviye bir telefon ile kullanıcılar ile buluşacağını anlayabiliyoruz.

Daha önce Nazif Zorlu tarafından yapılan açıklamada Vestel Venus akıllı telefonlarda kar gözetilmediği ve halen Ar-Ge çalışmalarının devam ettiği yönünde olmuştu. Bizler de umuyoruz ki yerli akıllı telefonlarımız global pazarda hak ettikleri yeri alır ve bir dünya markası haline gelebilir.

Yorum Yapın, Değer Katın: