Vodafone Avrupa, Galaxy S8 Satış Fiyatını Açıkladı!

0
696
Samsung-Galaxy-S8-Konsept

Samsung, yarın itibariyle Galaxy ailesinin yeni üyeleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘ı tanıtacak. Bu zamana kadar çıkan tüm sızıntılar da artık netleşmiş olacak. Bu zamana kadar telefonlar hakkında birçok sızıntı çıktı. Bunlara telefonların teknik özellikleri ve tasarımları dahil. Tam anlamı ile ortaya çıkmayan tek durum ise fiyatı. Çeşitlik kaynaklardan gelen bilgilere göre yeni telefonların fiyatı Galaxy S7 Edge’den daha yüksek bir seviyede olacak.

Vodafone Çek Cumhuriyeti‘nden gelen bilgilere göre Çek Cumhuriyeti için Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın fiyatı belli oldu. Galaxy S8 yaklaşık 815 Euro, Galaxy S8 Plus ise yaklaşık 925 Euro fiyat etiketi ile piyasaya çıkacak.

Geçtiğimiz yıl Galaxy S7 yaklaşık 700 Euro, Galaxy S7 Edge ise 800 Euro fiyat etiketi ile Avrupa’da satılmaya başlanmıştı. Bu durumda Galaxy S8 ailesinin fiyatı 4000 TL bandını aşacak gibi görünüyor.

Bu fiyatlara ülkemizde oldukça yüksek olan vergiler de eklendiğinde, gerçekten alması güç telefonlar arasına Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’da girecektir. Samsung’un bu fiyat politikası bakalım satışlarına nasıl yansıyacak?

Yorum Yapın, Değer Katın: