WCX Coin Sistemi 1 Aralık’da Başlıyor!

0
1067
wcx-coin-kayit

Sanal para birimleri her geçen gün hayatımızda daha fazla yer almaya başlıyor. İlk olarak Bitcoin ile başlayan bu sistem daha sonra Ethereum gibi birçok sanal birimi ile artmaya başladı. Her geçen gün değerlenen ve bir kazanç kapısı haline gelen Coin sistemlerine WCX Coin sistemi de ekleniyor.

İlk baktığımızda küresel olarak hazırlanmış düşük maliyetli bir coin borsası da diyebiliriz. Mevcut borsaların hemen hemen hepsi yüksek giriş ücretleri talep etmektedirler. Ancak WCX Coin için kısa bir süreliğine üyelik ve doğrulama işlemleri oldukça kolay.

WCX Coin sistemini 1 Aralık‘da devreye sokacak olan bir takım eski Apple, IBM ve Deutsche Bank çalışanları, sistemi tanıtmak için 1 Aralık’dan önce kayıt olan kullanıcılara 50 WCX hediye olarak veriliyor. Daha sonra isterseniz elinizde bulunan mevcut Bitcoinler ile daha fazlası için ön sipariş verebiliyorsunuz.

WCX’i diğer sistemlerden ayıran en büyük özellik ise bu sistemden elde edilen gelirin yüzde 20’si herkesin sahip olduğu coin miktarına göre dağıtılacak olması diyebiliriz.

Unutmayın mail doğrulaması yapmadan, 50 WCX Coin hesabınıza geçiş yapmıyor.

Mail doğrulaması yapabilmeniz için şuan kayıtları sadece PC üzerinden yapabiliyorsunuz. Mobil cihazlar üzerinden kayıt yaptığınız taktirde hesabınızı onaylayamıyorsunuz. WCX Coin sistemi için buradan kayıt olabilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: