WhatsApp İle Görüntülü Görüşmeye Hazır Mısınız?

0
110
whatsapp-ile-goruntulu-gorusmeye-hazir-misiniz
whatsapp-ile-goruntulu-gorusmeye-hazir-misiniz

Dünyanın belki de en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, görüntülü görüşme özelliğini artık herkesin kullanabileceğini duyurdu. Bildiğiniz gibi şu ana kadar WhatsApp için en büyük beklenti, görüntülü konuşma özelliğiydi. Bunu bekleyen kullanıcılar, WhatsApp tarafından yapılan açıklama ile artık görüntülü görüşme özelliğini de kullanabilecek.

Uygulamayı Güncelleyin

Uygulamayı güncelleyin ve yalnızca sesli arama değil, görüntülü arama özelliğine de ulaşın. İlgili özelliklerden yararlanmak istiyorsanız şayet, uygulamayı indirmeniz ya da güncelleme yapmanız yeterli olacaktır. Ardından görüntülü konuşma işlemini başlatabilirsiniz. Peki ama nasıl olacak bu işlem? Hemen bakalım.

WhatsApp Görüntülü Görüşmeyi Nasıl Yapacağız?

Görüşme listenizde kimle görüşme yapmak istiyorsanız o kişinin sohbet penceresini açarak görüntülü konuşma işlemini başlatabilirsiniz arkadaşlar. Bunun için yukarıda yer alan menüden telefon ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından ekranda iki farklı bir seçenek yer alır. Bu ekranda sesli ya da video görüşme için seçim yapmanız istenir. Görüntülü konuşma yapmak isteyen kişi video araması yapmasıyla birlikte video görüntülü konuşma başlatılabilir. Kullanıcıların ilgili özellikten yararlanabilmesi adına görüntülü arama seçeneğini takip etmesi yeterlidir. Uzun zamandan beri Beta versiyonlarında denenen bu özellik kullanıcılara yeni güncellemeyle birlikte sunulmaya başlandı. Bu bakımdan önümüzdeki dönemlerde WhatsApp aracılığıyla görüntülü konuşma döneminin de başlaması bekleniyor. Yani aslında görüntülü konuşma konusundaki en seri çalışmaları yapmayı sürdüren WhatsApp, facebook messenger üzerinde sunduğu başarıyı burada da sunarsa, kesinlikle çok daha hızlı bir iletişim çözümü sağlayacaktır diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve sizler de bu konuda yoğun bir çalışmaya ulaşın. Şimdiden keyifli kullanımlar diliyoruz.

Yorum Yapın, Değer Katın: