Wi-Fi Bağlantı İsmini Galaxy Note 7 Olarak Adlandıran Yolcu Uçakta Problem Oldu!

0
121
samsung-galaxy-note-7

Virgin America havayolu şirketinin San Francisco-Boston seferini yapan uçağın havalanmasının ardından, mürettebat yolcuların birisini Wi-Fi adının Galaxy Note 7 olduğunun farkına vardı. Hemen hoparlörden anons yapan pilot, bu telefon sahibinin derhal ortaya çıkmasını belirtti aksi taktirde uçağı başka bir hava alanına indireceğini ve gecikmeler yaşayacağını belirtti.

Kısa süreli panik yaşayan yolcular kaptan pilotun ikinci anonsu olan”Baylar,bayanlar cihazı bulduk, neyse ki sadece ismi Galaxy Note 7 olarak değiştirilmiş başka bir cihazmış”anonsu ile yolcular rahat bir nefes aldı. Başka bir yolcu da dizüstü bilgisayarı ile o Wi-Fi bağlantısının ekran görüntüsünü Twitter hesabından paylaştı.

note-7-wifi

Ayrıca, uçakta yer alan tüm yolcular için de bazı gecikmelere neden olan bu tatsız şaka sayesinde yolcular oldukça öfkelendi. Ancak mürettebat aldığı emirler doğrultusunda ve yolcuların güvenliği açısından bu gecikmelerin olması gayet normal. Olayın bence sıkıntılı tarafı bu tatsız şakayı yapan yolcunun hiçbir ceza almadan yoluna devam etmesi.

Samsung, her ne kadar çıkaracağı Galaxy S8 ile çizilen imajını tazelemeye çalışsa da yaşanan bu olaylar tekrardan Galaxy Note 7 faciasını hatırlatıyor.

Yorum Yapın, Değer Katın: