Xiaomi Mi 6 AnTuTu Testinde Rekor Kırdı!

0
556
xiaomi-mi-6-1

AnTuTu test sonuçlarına baktığımız zaman özellikle son yıllarda Çinli telefon üreticilerinin modelleri üst sıraları kimseye bırakmıyor. Fiyat-performans ilişki içerisinde Dünya’nın en çok tercih edilen üreticilerinden birisi olan Xiaomi‘de bu firmalardan birisi. Xiaomi’nin yeni telefonu Mi 6 adeta AnTuTu testinde rekor kırdı.

Şuan itibari ile en güçlü işlemci konumunda olan Qualcomm Snapdragon 835 kullanan ilk akıllı telefon olan Mi 6, CES2017‘de karşımıza çıkmıştı. Tasarım yönünden Mi Note 2’ye oldukça benzeyen telefonun performans yönünden ise çok da bilgi sahibi değildik açıkçası.

Ancak Çinli internet sitesi Weibo‘da bir kullanıcı tarafından paylaşılan Mi 6 AnTuTu sonucuna göre aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi sonuç piyasayı alt üst edecek türden.

xiaomi-m,-6-antutu-test-result

Eğer Weibo kullanıcısı tarafından paylaşılan bu sonuç doğru ise AnTuTu’nun lideri kesinlikle Xiaomi Mi 6 rahatlıkla diyebiliriz. AnTuTu sonuçlarının rekoru ise daha önce 203,737 ile Galaxy S8 olduğu iddia edilen bilinmeyen bir prototipe aitti. Ancak bundan sonra yeni rekor Xiaomi Mi 6’nın

Diğer işlemcilere baktığımız zaman Snapdragon 821 kullanan telefonlarda en yüksek AnTuTu skoru OnePlus 3T‘ye aitti. Şimdi Snapdragon 835’e ait böyle bir skor çıkınca bu işlemciye ait beklentiler tavan yapmış durumda.

Xiaomi Mi 6 resmi olarak 6 Şubat tarihinde tanıtılacak ve 6 Mart tarihinde de satışa sunulacak.

 

Yorum Yapın, Değer Katın: