Xiaomi Mi 6 Pro’nun Özellikleri Oldukça Dikkat Çekici

1
1504
xiaomi

Xiaomi, özellikle fiyat performans ilişki içerisinde mobil pazarın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Xiaomi’nin yeni çıkacak telefonu Xiaomi Mi 6 Pro ise Snapdragon 835 işlemcisi, 256 GB dahili depolama hafızası ve 6 GB RAM ile adeta mobil pazarı sallamak için geliyor.

2017 yılı için çıkaracağı birkaç telefondan birisi olan Xiaomi Mi 6 ve Mi 6 Pro, özelliklerine baktığımız zaman özellikle Galaxy S8’in en büyük rakibi olarak piyasaya çıkması bekleniyor.

Herkesin beklediği Xiaomi Mi 6 Pro’nun özelliklerine hep birlikte bakalım

Tasarım olarak Xiaomi Mi 6 Pro, düz ekran ve kıvrımlı ekran olmak üzere karşımıza iki farklı tasarım ile çıkıyor. Mi 6 Pro, 256 GB dahili hafızası, 6 GB RAM ve Snapdragon 835 işlemcisi ile piyasanın en güçlü telefonlarından birisi olmaya aday. Diğer bir yandan telefon Android 7.0 ve 7.1 işletim sistemi ile kutusundan çıkması bekleniyor.

4000 mAh kapasiteli bataryası bulunan telefonun ayrıca Quick Charge 4.0 desteği de bulunuyor. Kısa bir zamanda Xiaomi tarafından resmi olarak duyurulması beklenen telefonda parmak izi tarayıcısı da bulunuyor.

1 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: