Xiaomi Mi 6 Türkiye İçin Satışa Çıkıyor!

0
165
xiaomi-mi-6-kapak

Xiaomi özellikle fiyat-performans ilişkisi içerisinde üstün özelliklere sahip akıllı telefonları ile bilinen Çinli teknoloji devi.

Xiaomi’nin son çıkardığı model olan Mi 6‘nın ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı birçok teknoloji sever tarafından bekleniyordu.

Özellikle üst segment telefon alacak kullanıcılar için iyi bir alternatif konumunda bulunan Mi 6, üstün teknik özellikleri ve kalitesi ile ülkemizde de satışa çıkıyor. Hepsiburada.com tarafından ön siparişe açılan telefon 1.999 TL fiyat etiketi ile kullanıcıları bekliyor.

xiaomi-mi-6

Ön sipariş veren kullanıcılar için telefonların dağıtımı ise 15 Haziran tarihinden itibaren başlayacak. Hepsiburada.com üzerinden alından telefonlarda iki yıl geçerli olmak kaydı ile ithalatçı garantisi bulunuyor.

Sizler de üst seviye bir telefon almak istiyor ancak yüksek rakamlar ödemek istemiyorsanız, Xiaomi Mi 6 sizler için iyi bir tercih olabilir.

Telefonu satın almak için burada yer alan bağlantıdan siteyi ziyaret edebilir ve Mi 6’nın özelliklerini inceleyip son kararınızı verebilirsiniz.

Yorum Yapın, Değer Katın: