Xiaomi Mi MIX 2 Ekran Boy Oranı Şaşırtacak!

0
186
xiaomi-mi-mix

Xiaomi, özellikle son yıllarda çıkardığı akıllı telefonları ile fiyat-performans ilişkisi içerisinde telefon tercih edenler için vazgeçilmez bir konuma geldi. Çinli üreticinin sahibi olduğu akıllı telefonlar hem fiyat hem performans yönünden oldukça tatmin edici. Türkiye olarak düşündüğümüzde kullanıcıları bu telefonları almakta tek tereddüte düşüren durum servis yönünden kullanıcıların çekincelerinin bulunması.

Xiaomi Mi MIX, 2016 yılında çıkması ile birlikte özellikle tasarımı ile ile büyük beğeni topladı. Çervesiz tasarımı ile dikkat çeken bu serinin yeni üyesi Xiaomi Mi MIX 2, kendinden önceki modelin getirdiği bayrağı daha da ileriye taşıyacak gibi görünüyor.

xiaomi-mi-mix-2

Özellikle birkaç yıldır akıllı telefon üreticileri çalışmalarının çoğunluğunu telefonlardaki ekran gövde oranını arttırmaya ayırıyor. Bir önceki model olan Xiaomi Mi MIX, yüzde 84.16 ekran oranına sahipti yeni versiyonda bu oran daha da artacak ve yüzde 93 seviyelerine çıkabilecek gibi görünüyor.

Samsung ve LG‘nin de yeni amiral gemilerinde bu konuda çalışmalarına hız katması, Xiaomi’nin piyasayada bulunan mevcut durumunu koruması için büyük önem arz ediyor.

Bu yılın sonuna doğru çıkacak olan Xiaomi Mi MIX hakkında detaylar çıkmaya devam ettikçe  bizler de sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapın, Değer Katın: