Xiaomi Sadece 18 Günde 1 Milyon Akıllı Telefon Sattı

0
52
mi-hindistan

Xiaomi bugün sadece Hindistan’da 18 gün içinde 1 milyon akıllı telefon sattığını duyurdu. Xiaomi’nin bu başarısının altında elbetteki özel olarak gelen indirimler ve sunulan diğer özel teklifler yer alıyor. Yine de Xiaomi’nin Hindistan’da bomba etkisi yaratan bir satış başarısı gösterdiğini belirtelim.

Xiaomi’nin 1 milyon akıllı telefon satış başarısının altında yatan modelleri ise Redmi 3S ve Redmi Not 3. Modellere bakıldığında cihazların çokta üst segment olmadığı görülebilir ama 1 milyon satış başarısını şirkete getirdikleri açık.

Xiaomi için Hindistan’ın önemli bir pazar olduğuda böylece görülmüş durumda. Şirketin Çin’de yaşadığı sorunlara rağmen Hindistan’da böylesi bir başarı göstermesi şirketin kazançlı bir yıl geçirmesini sağladığı açık. Yine de firmanın Hindistan’da Çinli OEM ve Samsung’a karşın geride kaldığını söyleyelim.

Xiaomi CEO’su Lei, Haziran ayında son iki yılda Hindistan’da şirketin olağanüstü bir büyüme başarısın gösterdiğini duyurmuştu. Sadece 18 günde 1 milyon akıllı telefon satışıyla da bu tescillenmiş oldu.

Yorum Yapın, Değer Katın: