Yeni Nokia 3310 Tanıtıldı!

6
1174
nokia-3310-kapak

Nokia 3310 efsanesini bilmeyen ve özlemeyen yoktur diye düşünüyorum. Çıktığı yıl itibari ile 126 milyon adet satarak rekorlar kıran Nokia’nın efsanesi eski tasarım çizgilerini koruyarak tekrardan resmi olarak duyuruldu.

Telefonun ilk olarak tasarımına baktığımızda, ilk Nokia 3310’a göre biraz daha küçük, hafif ve ince bir yapıya sahip. Özellikle çift hat ya da şirket hattı kullanan kullanıcılar çokça tercih edilecek bir model olacak gibi görünüyor. Sarı, yeşil ve lacivert gibi renkleriyle oldukça eğlenceli ve sıcak renklere sahip olan telefonun belki de en güzel tarafı bir zamanların efsanesinin geri dönüyor olması.

Fiziksel tuş takımın yer aldığı telefonda ilk versiyonuna göre yerleşim olarak biraz farklılık gösteriyor. Bunun en sebebi ise fiziksel tuş takımında navigasyon butonları yer alıyor.

2.4 inç büyüklüğünde QVGA ekranı bulunan Nokia 3310 özellikle küçük telefon isteyenler için çok tercih edilecektir. 2 MP arka kamerası bulunan telefonda ayrıca microSD kart desteği de mevcut. İşletim sistemi olarak Nokia Series 30+ kullanılan efsane de Opera Mini mevcut. Bu sayede internete bağlanabilir ve bir zamanların efsanesi ile internet keyfi yaşayabilirsiniz:)

Nostaljik zil seslerinin tekrardan getirildiği telefonda tabi ki bir zamanların vazgeçilmezi konumunda bulunan yılan oyunu da yerini almış.

nokia-3310

22 saat konuşma süresi 30 güne kadar bekleme süresi ile oldukça fazla kullanım süresi sunan telefon bataryasından şikayet edenler için bulunmaz bir nimet niteliğinde olacak.

Evet şimdi de merakla beklediğiniz kısma gelelim. Nokia 3310’un fiyatı ne kadar? Yenilenmiş Nokia 3310’un fiyatı sadece ve sadece 52 dolar.
Boyutlar: 115.6*51.0*12.8mm – 79.6 gram

Ekran: 2.4 inç QVGA

Kamera: 2 MP, LED flaş destekli

Depolama: 32 GB’a kadar microSD kart desteği

İşletim Sistemi: Nokia Series 30+

Bağlantı: microUSB, Bluetooth 3.0, 3.5 mm AV bağlantı noktası

6 YORUM

Yorum Yapın, Değer Katın: