Yeni Nokia 3310’da Snake Oynamak

0
165
Yeni-Nokia-3310-Snake-Yilan-Oyunu

Bu yıl düzenlenen olan Mobil Dünya Kongresi’nde komik bir şeyler oldu. Geleceğe yönelik duyurular ve yeniliklerle tanımlanan bir etkinlik, Nokia‘nın yeni 3310‘u duyurmasıyla bir anda ilginç bir hal aldı.

İlk olarak 2000 yılında tanıtılan ve 126 milyon adet satılan Nokia 3310 artık yeni görünümü ile aramızda. Bu gerçek bir klasik cep telefonu ve her ne kadar yenilenmiş olsada aslında tüm yönleriyle orijinaline sadik kalıyor. Mesaj yazma, arama yapma gibi temel nitelikleri ile birlikte bir hesap makinesi, el feneri, medya oynatıcısı ve kamera gibi yalnızca bir avuç özelliğe sahip olan yeni Nokia 3310 kullanım yönü ile son derece basittir. Ve bu noktada en merak edilen ve en önemli özelliği hemen hemen hepimizin oynadığı yılan, Snake oyunu.

Evet, Snaaaaaaaaaaake!

Oyun tümüyle nostalji ve aslında Nokia 3310’un en öneli özelliklerinden birisi.

Yeni Nokia 3310 ile birlikte yenilenen Snake, Gameloft tarafından yapılan yepyeni sürümü ile hayatımıza giriş yapacak. Yılanımızla 90 derecelik dönüşler yapmak artık imkansız, o artık daha büyük ve daha renkli! Snake aslında basit zamanların tersine çevrilmesini simgeliyor ve modern yaşamın aşırı karmaşıklığını bir kenara itiyor.

Peki, yeni Nokia 3310’da Snake nasıl oynanıyor? İşte videolu cevabı;

Yorum Yapın, Değer Katın: