Youtube VR Android Uygulaması Hazır! Siz Hazır Mısınız?

0
67
youtube-vr-android-uygulamasi
youtube-vr-android-uygulamasi

Hemen İndirin ve Eğlenceye Başlayın!

Youtube sanal gerçeklik videoları için hazırlanan özel Youtube VR uygulaması yayımlandı değerli arkadaşlar. Google Play üzerinde indirilmeye hazır olarak sunulan bu yazılımı indirmek için hazır mısınız? Sanal gerçeklik deneyimini en iyi şekillerde yaşamak ister misiniz?

Sanal Gerçeklik Nedir?

Bilindiği gibi sanal gerçeklik dediğimiz kavram, filmleri ya da özel videoları (hatta oyunları) özel bir VR (sanal gerçeklik gözlüğü) teknolojisine sahip gözlükler ile yaşama deneyimidir. Yani bu gözlükleri takıyorsunuz, uyumlu cihazınızda da VR teknolojisi için hazırlanan videolar bulunuyor. Sonra bu özel gözlükler ile sanal gerçeklik deneyimini çok kuvvetli şekillerde yaşıyorsunuz.

Yayımlandı, İndirmeye Hazır Mısınız?

Google çatısı altında gelişim sürecine devam eden YouTube, yeni özellikler ile güncelleniyor ve güncellenmeye devam edecek. Son olarak da Google, Youtube VR Android uygulamasını resmi olarak Google Play Store üzerinde yayınladı! Yani dileyen herkes uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyor. Kısa bir süre önce HDR video desteği alan YouTube, şimdi de sanal gerçeklik yani VR için ayrı bir uygulama ile kullanım alanını genişletiyor ve VR için ayrı bir platformla yoluna devam ediyor. Belki ilerleyen zamanda, sırf bunun için bile yeni bir proje üretilebilir. Bu konuda yapılan yatırımlar oldukça büyük ve yüksek.

YouTube VR Android Uygulaması

Uygulamayı indirmek ve hemen ardından çalışmalarınıza (eğlencelerinize) başlamak için hazır mısınız? Aşağıda verdiğimiz link üzerinden doğrudan Google Play sayfasına gidebilir ve Sanal Gerçeklik (VR) uygulamasını hızlı bir şekilde (ücretsiz olarak) indirebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz değerli arkadaşlar.

 

İndirmek için tıklayın;
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.youtube.vr

Yorum Yapın, Değer Katın: