Bu Zamana Kadar Çıkmış En İyi Galaxy Note 8 Konsept Tasarımı!

0
337
galaxy-note-8-konsept

Samsung tekrardan bu yılın sonuna doğru Galaxy Note amiral gemisini çıkaracağını teknoloji severler ile paylaştı. Güney Koreli teknoloji devi isim olarak da aynı seriyi devam ettirirse yeni model, Galaxy Note 8 ismini alacak.

Samsung, Galaxy Note 7‘de yaşanan talihsizliklerden dolayı hem Galaxy Note severlerin gönlünü almak hem de çizilen imajı düzeltmek için Galaxy Note 8 için yoğun uğraşlar sergiliyor.

Galaxy Note 8 hakkında detaylar yavaş yavaş belli olmaya başlarken, konsept tasarımlar da ortaya çıkmaya başladı. Son olarak ortaya çıkan konsept tasarım bu zamana kadar çıkanlar içinde en iyi olmuş diyebiliriz. Samsung’un Galaxy S8’de başlattığı Infinity Display teknolojisinin kullanılacağı, daha ince ve şık bir tasarım ile ortaya çıkacağı kesinleşen Galaxy Note 8 için ortaya çıkan konsept tüm bu özellikleri yansıtıyor.

Birçok analist Samsung’un Galaxy S8’de çift kamera kullanacağını söylemişlerdi ancak yanılmışlardı. Şuana kadar ortaya çıkan sızıntılara göre Samsung bu teknolojiyi yeni amiral gemisi Galaxy Note 8’de kullanmaya hazırlanıyor.

Ortaya çıkan bu bilgilerin ve videonun resmi bir video olmadığını hatırlatmamıza gerek yok diye düşünüyoruz 🙂 Bu özelliklerden hakkında resmi bir paylaşım olduğu taktirde bizler de sizlere aktaracağız.

Yorum Yapın, Değer Katın: