ZTE Axon 7 Kullanıcıları İçin Android 7.0 Geliyor!

0
432
zte-axon-7

Eğer sizin de bir ZTE Axon 7 akıllı telefonunuz var ise siz de muhtemelen resmi olarak ne zaman Android 7.0 ile buluşacağınızı merak ediyorsunuzdur. ZTE bugün itibari ile bazı kullanıcılar için Android 7.0 beta versiyonunu vermeye hazırlanıyor. Siz de kendi telefonunuzda Android 7.0 denemek istiyorsanız, telefonunuzda yer alan ASAP‘a kayıt olmanız gerekiyor.

Bu sadece Nougat’ı deneyimlemek değil ayrıca kapsamlı bir tarama süreci gibi gözüküyor. Çünkü öncelikle bir sözleşmeyi imzalamak ile işe başlıyorsunuz daha sonra ise ZTE tarafından verilen görevleri ve anketleri de yapmak zorundasınız. Ayrıca ZTE için ayrıntılı bir hata raporu ve özellik talebinde bulunmanız gerekiyor.

Özellikle son maddeye baktığımızda, bu programa katılabilmek için çeşitli kodlamaları bilmeniz gerekiyor. Ayrıca Nougat’ı deneyimleyebilmek için ZTE-Z topluluğuna yer almanız gerekiyor. Ancak buraya kayıt sıradan bir kayıt işleminden farkı yok oldukça kolay denilebilir. Android 7.0’a geçmeden önce cihazınızda yer alan kişisel bilgileri, resimleri ve videoları yedeklemenizde fayda var. Bir diğer unutmamanız gereken ise Android 7.0’a geçtikten sonra Android 6.0 Marshamallow‘a dönüş yapamıyorsunuz.

Tüm bu başvuruları yaptıktan sonra ZTE Axon 7 için Android 7.0 test aşamasında yer almanız için son olarak ZTE ekibinin onayı gerekiyor. Bu onayda sonra siz de ZTE ekibinin bir parçası haline gelebiliyorsunuz.

Yorum Yapın, Değer Katın: